Opinie prywatne

HomeOpinie prywatne
Dla klienta salonu fryzjerskiego
Jeśli usługa fryzjerska nie spełniła Twoich oczekiwań, a w szczególności:
  • jeśli włosy zostały zniszczone podczas rozjaśniania lub dekoloryzacji
  • jeśli skóra głowy została poparzona podczas farbowania lub rozjaśniania
  • jeśli trwała ondulacja spowodowała, że włosy ciągną się i bez problemu przerywają
  • jeśli trwałe prostowanie włosów lub keratynowe wygładzanie włosów spowodowało, że włosy stały się "tępe" w dotyku, szorstkie i kruszą się na długości
  • jeśli wykonana koloryzacja jest diametralnie inna od efektu oczekiwanego
możesz, w oparciu o profesjonalną opinię fryzjerską lub ekspertyzę, wystąpić do usługodawcy o zwrot kosztów wraz z rekompensatą za wkład finansowy umożliwiający naprawę zaistniałej sytuacji. Jako ekspert w dziedzinie fryzjerstwa wykonuję na zlecenie osób prywatnych lub pełnomocników szczegółowe opinie fryzjerskie, zarówno na podstawie zdjęć, jak i po oględzinach włosów. W opinii zawarte są szczegółowe informacje dotyczące przyczyn oraz możliwości naprawy zaistniałej szkody, czasu oraz kosztów potrzebnych do przywrócenia włosów do stanu wyjściowego. Czas wykonania opinii, w zależności od złożoności sprawy, nie przekracza 1 miesiąca od wykonani oględzin lub zapoznania się z opisem sprawy. Koszt szczegółowej opinii prywatnej: ustalany indywidualnie. Nie jesteś pewien, czy lub o jakie warto starać się o zadośćuczynienie, skorzystaj z opinii wstępnej.
Dla fryzjera
Jeśli wykonałeś usługę prawidłowo i najwyższą starannością, a Twój klient domaga się zwrotu pieniędzy i zadośćuczynienia, możesz odeprzeć zarzuty w oparciu o profesjonalną opinię lub ekspertyzę fryzjerską. Po szczegółowym zapoznaniu się ze sprawą, w przypadku zaistnienia ryzyka wymuszenia zwrotu pieniędzy od usługodawcy, w opinii eksperckiej zostanie zawarte wyjaśnienie dotyczące:
  • zasadności przeprowadzonych zabiegów
  • jakości przeprowadzonych zabiegów
  • zasad pracy zgodnie ze sztuką fryzjerską
Koszt szczegółowej opinii prywatnej: ustalany indywidualnie.
image
https://opiniefryzjerskie.pl/wp-content/themes/hazel/
https://opiniefryzjerskie.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/cabradb/domains/opiniefryzjerskie.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off