O mnie

HomeO mnie

Jestem fryzjerem w najwyższym rzemieślniczym  stopniu mistrza, skończyłam studia magisterskie z zakresu towaroznawstwa i zarządzania jakością. Obecnie kończę studia magisterskie w specjalizacji Trychologia praktyczna na kierunku Kosmetologia, jednocześnie jestem w trakcie kwalifikacji w zawodzie fitoterapeuta. Od 2006 roku zajmuję się zawodowo fryzjerstwem, szkoleniami i działalnością medialną związaną z fryzjerstwem.  Jestem czynną biegłą sądową w zakresie fryzjerstwa powołaną przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Białymstoku i Szczecinie.

Na co dzień zajmuję się pracą z wymagającym klientem oraz najtrudniejszymi zabiegami, tj. rozjaśnianiem, czy dekoloryzacją włosów.

Doświadczenie we fryzjerstwie zdobywałam ucząc się na najlepszych szkoleniach w Europie,  prowadząc salony  w Hiszpanii, Polsce oraz Singapurze.  Wiedzę z zakresu fryzjerstwa, alergologii, czy dermatologii, a także prawa,  poszerzam regularnie  w celu  sporządzania  wymagających opinii dla sądów w całej Polsce.

Jestem certyfikowanych instruktorem fryzjerstwa, nauczycielem zawodu oraz jedynym szkoleniowcem z szeroką, potwierdzoną wiedzą z zakresu wystąpień publicznych.
Regularnie uczestniczyłam w najważniejszych imprezach branżowych w Europie, następnie przekazując zdobytą wiedzę na scenach największych targów fryzjerskich w Polsce.

Jestem autorką wielu artykułów do branżowych magazynów, tj. Świat Fryzjerstwa, Hair – Edycja Polska, moje artykuły można znaleźć także na portalach milionkobiet.pl czy biotebal.pl.

Doświadczenie

Fryzjerstwo to dziedzina łącząca elementy sztuki, chemii, fizyki, dermatologii, alergologii, a nawet endokrynologii. Jako nauczyciel i szkoleniowiec, od fryzjerów oczekuję szerokiej wiedzy, ale także umiejętności jej wykorzystania. 

WIEDZA

mistrz w zawodzie, techniczne studia,
szkolenia

DOŚWIADCZENIE

międzynarodowa wieloletnia
praktyka

ROZWÓJ

regularne szkolenia międzynarodowe,
studia trychologiczne
image
https://opiniefryzjerskie.pl/wp-content/themes/hazel/
https://opiniefryzjerskie.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Loading posts...
/home/cabradb/domains/opiniefryzjerskie.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off